Prečo práve vodná posteľ ?

1. Doba spánku potrebná na ideálny odpočinok je na vodnej posteli podstatne kratšia ako na iných systémoch spania.
2. Je často posledným riešením pri problémoch s chrbticou, pri poruchách krvného obehu, reumatických problémoch a dokonca pri nespavosti.
3. Čistenie je jednoduché, hygienické a dokonalé, pretože vinylová plocha matracu neumožňuje trvalé usádzanie prachu a zdržiavanie sa roztočov.
4. Na rozdiel vlastne od všetkých dostupných matracov, kde nie je možné úplne odstrániť prach, zvyšky potu a ostatné nečistoty, vodný matrac ponúkadoslova optimálnu hygienu. Túto skutočnosť najviac privítajú ľudia postihnutými rôznymi alergiami, pre ktorých vodné lôžko poskytuje jednu z mála prirodzených ochrán proti týmto civilizačným chorobám.
5. So zabudovaným termostatom si sami nastavíte želanú teplotu. V lete môže byť voda studená, v zime teplá.
6. Vodný matrac Vám ponúka optimálnu hygienu. Obal vodného matraca je nepriepustný, jednoducho ošetrovateľný.

Tlak na Vaše telo pri bežnom matraci

postel25.jpg (7894 bytes)

Tlak na Vaše telo pri vodnom matraci

tlak25.jpg (8458 bytes)

Ešte sme Vás nepresvedčili ?

     Vášmu vystresovanému telu i duši je potrebné darovať pokoj a uvolnenie. Vhodná posteľ má tiež rozhodujúci vplyv na kvalitu spánku. V odborných kruhoch je dávno uznávané lekármi, psychoterapeutmi a odborníkmi na spánok, že vhodná posteľ s odstupom času priniesla najlepšie výsledky. Rozdiel cítite, už keď sa položíte na vodnú posteľ. Okamžite pocítite niečo nezvyčajné. Neexistuje odpor medzi telom a matracom a celé Vaše svalstvo sa môže úplne uvoľniť. Vy sa prebudíte osviežení a oddýchnutí, čo ostro kontrastuje s našimi pocitmi pri vstávaní z postele bežného typu.