Ako si posatviť vodnu posteľ:


1.
Na vodnom madraci opatrne odšróbujte uzáver a vytiahnite tesniaci uzáver tak, aby do madrace mohol prúdiť vzduch. Potom madrac premiestnite na miesto, kde je izbová teplota a kde Vám madrac nebude prekážať pri montáži.
2.
Zostavte podľa nákresu sokel, do kterého sa vsunú vnútorné drevotrieskové vzpery. Sokel umiestnite 8 cm od steny alebo od čela postele. Na zostavený sokel umiestnite dosky tak, aby ležaly kolmo k dĺžke a sokel rovnomerne presahovali.
1-11-21-31-51-51-8
3.
Vtiahnite z ochranného obalu textylný obal, rozložte ho na dosky tak, aby jazdce zipsu boly pri nohách postele. Potom zips úplne rozepnite, oddelte vrchný diel obalu a odložte ho stranou. Do spodného dielu obalu potom vložte molitanové prírezy tak, aby vytvorily rám.
4.
Do takto vytvoreného rámu položte do stredu každej polovičky postele pozdĺžne jedno vyhrievacie teleso nápisom hore. Kable vyhrievacieho telesa prestrčte otvory, které si prerežete v horných rohoch spodnej části obalu(u čela postele). Vo vnútry rámu postele zostane len vyhrievacie teleso a sonda na snímanie teploty, mimo rámu zostane ovladač teploty a kábel do zásuvky. Vyhrívacie teleso môže byť uvedené do prevádzky až po napustení postele vodou. Do tejto doby nesmie byť kábel zapojený do zásuvky.
5.
Molitanový rám zešróbujte so spodnými doskami pomocou pevnéj lišty, ktorá je súčástou každého prírezu. Umiestnenie skrutiek je v lište znateľne po prejdení rukou. Dajte si pozor na to, aby káble od vyhrievania viedli medzi dvoma lištami rohom rámu. Potom rozbalte bezpečnostnú foliu. Rozložte ju do vzniknutého rámu tak, aby jej hrubšia strana bola hore. Dokladne ju urovnejte, aby vytvorila v ráme vaňu. Boky fólie zastrčte medzi molitan a bok textilného obalu.
6.
Teraz preneste opatrne vodnú madrac do vzniknutej vane tak, aby napúšťací otvor bol hore a v dolnej části postele (u nôh). Madrace pepozorne vyrovnejte, aby neboly záhyby a zkontrolujte, aby ležaly rovno. K uzáveru si pripojte vhodnú hadicu a začnite napúšťať vlažnú vodu. Ak máte dva madrace, tak ich napustite rovnomerne cca po 5 minutách.
7.
Každý madrac sa plní vodou podľa váhy človeka, který na nej bude spať. Keď sa na naplnenú madrac sadne, musí lahko cítiť spodnú dosku. Ak dosku necítiť, je v madraci veľa vody a je nutné ju vypustiť.
8.
Do napusteného madraca nalejte kondicionér. Potom opatrne pomocou ručníku vytláčajte z madraca vzduch. Je nutné viac krát opakovať. Ak je vzduch vytlačený, našróbujte uzáver a opatrne ho zatlačte do madraca.
9.
Vezmite vrchnú čásť textylného obalu, urovnajte na madraci a zipsom obal uzavrite.
10.
Na ovládači vyhrievania si nadstavte nami doporučenú teplotu 28°C a zapojte kábel do zásuvky.Teplotu je možné podľa priania zvýšiť alebo znížiť. Na takto upravenú posteľ natiahnite prestieradlo, doporučujeme pružné froté, alebo z bavlneného úpletu.
2-12-22-32-42-52-6

let1 let2let3let5let4let6let7let7let8let9